cosi na začátek

2. června 2007 v 11:53 | výtlems.kissa
Tak mě napadlo, že někoho by možná napadlo komu patří tenhle blog. Mě to vždy zajímalo a tak píši něco o sobě a časem bude i foto. Zatím se musíte spokojit s popisem (hlavně vlastností). Doufám že vám to nevadí.

Já se vydím jako úplně normální holku, ale asi k tomu mám dost daleko. Jsem dost cholerická a taky přecitlivělá ale zatim sem se prala jenom 2x za celých 15 let života. Jsem největší outsider ve vesnici a řekla bych, že i v okrese a vlastně si to chválim.
Miluju hudbu a hlavně rock, některé druhy metalu a punk. To ale neznamená, že sem bůhvíco, jsem rockerka duší a z poloviny i tělem (druhá polovina je něco nespecifikovaného). Zbožňuji déšť, ale bojím se bouřky. Co se barev týče, vedou u mě černá, červená, hnědá, stříbrná a modrá. Naopak opovrhuji zlatou, žlutou a růžovou.
Nemám moc přátel, zato ty, co jsou, bych nevyměnila za nic na světě. Vlastně když tak nad tim přemýšlim, víc jich ani nechci. Abych pravdu řekla, kdyby ste nás viděli na ulici, nevím, jestli byste věřili vlastním očím. Většina lidí si totiž myslí, že "vrána k vráně sedá" a my sme toho opakem. Jen si představte jít vedle sebe punkerku, rockerku, křesťanskou grunge-rokerku, satanistku-metalistku a gothic. K tomu připočítejte rozdíly mezi nej nej - 17cm ve výšce, bůhvíkolik v šířce atd. Navíc jsme každá úplně jiná. I přesto nám to "klape". Jsme postrach učitelů, lidi říkaj, že si na něco hrajem a my se jenom smějem, páč sme svý a nic si z toho neděláme. :-)
Tak to by bylo vše.
"<= poznámky k tomuto článku (taková menší oprava)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama
Městský útulek pro toulavá a opuštěná zvířata Děčín